Navigace
Top články

Saudsko-ruská cenová válka na trhu s ropou dopadá hlavně na americké těžaře

Přečtěte si také

J&T BANKA dosáhla historicky nejlepších výsledků

Přečtěte si také

Je mi líto každého zbrklého rozhodnutí investora

S ředitelem investiční společnosti J&T, Danem Drahotským, jsme se kvůli současné situaci museli potkat na plánovaný rozhovor distančně. Původně jsme se chtěli bavit jen o korporátních dluhopisech. Možná že i díky těmto okolnostem se nakonec témat a zajímavých postřehů našlo daleko víc.

Přečtěte si také

Speciální zpravodajský web k aktuálnímu dění na trzích

Přečtěte si také

Ranní přehled čísel

Nadále pokračuje šíření koronavirové nákazy, a to především v Evropě. Celosvětově byla nákaza prokázána u 335 tis. osob (98 tis. vyléčeno) a počet mrtvých se blíží hranici 15 tis. Nadále vyhrocený průběh pokračuje v Itálii, kde byl koronavirus prokázán u 59 tis. osob, počet mrtvých dosáhl 5,5 tisíce a je vyšší než v Číně (3,3 tis.). V Evropě je zhoršená situace také ve Španělsku (28 tis. nakažených, 1,8 tis. mrtvých). Poslední dny došlo ke zhoršení situace v USA (32 tis. nakažených, 414 mrtvých). V ČR byla nákaza zatím prokázána u 1 120 osob a jeden pacient s koronavirem zemřel.

Přečtěte si také

Úspěšně umístěná pěti miliardová emise dluhopisů EPH

Přečtěte si také

Koronavirus - Dopad na vybrané korporátní dluhopisy

Přečtěte si také

Koronavirus a jeho vliv na vybrané korporátní dluhopisy

Vzhledem k bezprecedentním skutečnostem, které aktuálně doprovázejí dění kolem nákazy koronaviru, se zamýšlíme nad možným vlivem očekávané recese přinejmenším v Evropě na hospodaření vybraných emitentů dluhopisů.

Přečtěte si také

Koťátková, Kohout, Kaláb a taky Kintera

Pozici na první příčce J&T Banka Art Indexu pro letošní rok obhájila Eva Koťátková. Do první desítky se nově dostal Martin Kohout a skok na 32. příčku zaznamenal Jan Kaláb. To jsou hlavní závěry z letošní, již sedmé edice indexu nejvýraznějších současných umělců, který pro J&T Banku administruje ART+.

Přečtěte si také

S Magnusem za relaxem

Události posledních týdnů představují nápor na nervy, cestování do zahraničí asi nyní nikoho neláká, a tak vám přinášíme tipy na wellness a relaxaci v českých luxusních hotelech. Při objednávání nezapomeňte uplatnit své Magnus body.

Přečtěte si také

Tenisky: Sportovní obuv, nebo investice?

Miliony dolarů nemusí nutně ležet jen v akciích či jiných formách investic, ale mohou se zhodnocovat třeba i v botnících a papírových krabicích. Řeč je o jedné z těch nejběžnějších věcí denní spotřeby, která ovšem může být někdy velmi jedinečná. Investovat lze totiž také do tenisek.

Přečtěte si také