Navigace
Top články

Ohlédnutí za fondy J&T Banky

Investice do fondů v posledních letech nabízejí velmi zajímavý výnos. J&T Banka jejich portfolio stále rozšiřuje, aby si klienti mohli vybrat nejvhodnější kombinaci výnosu a kolísavosti investice. Pojďme se podívat, jak se fondům v loňském roce dařilo.

Přečtěte si také

Co očekávat v roce 2020?

Závěr roku se nezadržitelně blíží, a tak pro vás analytici J&T Banky připravili kromě pravidelného měsíčního výhledu i zhodnocení klíčových témat roku nadcházejícího. Ve středu zájmu zůstává brexit a obchodní spor mezi USA a Čínou, podcenit bychom neměli ani výsledky prezidentských voleb v USA.

Přečtěte si také

Tipy na zimní dovolenou, s nimiž nešlápnete vedle

Rakousko, Itálie a Slovensko. To jsou nejoblíbenější destinace, kam Češi vyrážejí na zimní dovolenou. „Přidali jsme k nim další vyhlášená evropská lyžařská střediska a sestavili jsme pro vás tipy na kvalitní ubytování i na netradiční zážitky,“ říká Pavlína Salaba z J&T Concierge.

Přečtěte si také

Jak nahlížejí dolaroví milionáři na současnou ekonomiku

Poprvé za devět let lze u českých dolarových milionářů vysledovat zhoršení hodnocení současné ekonomické situace z hlediska investic. Ukázal to J&T Banka Wealth Report 2019, unikátní výzkum o chování a záměrech českých a slovenských dolarových milionářů.

Přečtěte si také

Potíže amerického repo trhu ukázaly rizika regulace

Přečtěte si také

S Magnusem za zážitky

Své body z klubu Magnus lze použít nejen na nákup pobytů a produktů, ale můžete je vyměnit i za vouchery na zážitky. Zpříjemněte si jimi závěr roku nebo je věnujte svým blízkým jako dárek.

Přečtěte si také

J&T Ventures uzavírá rok 2019 úspěšným exitem

Venture kapitálový fond J&T Ventures uzavírá rok 2019 úspěšným exitem. Jeho podíl ve fintech startupu Dateio kupuje dvojice významných bankovních domů Erste a AirBank. Služba umožňující cílený marketing na základě bankovních dat o platbách kartou spolupracuje již s osmi bankami, stovkami obchodníků a má dosah na více než milion klientů.

Přečtěte si také

Byznysmeni v Česku a na Slovensku vědí, jaké to je peníze nemít

Přečtěte si také

Milionáři nejsou jen soukromá letadla a Ferrari

Následující roky budou pro české a slovenské milionáře znamenat velkou výzvu. Očekávají ochlazení trhu, v čemž však vidí příležitost. Zároveň se často připravují na konec své podnikatelské kariéry. „V nejbližších letech nás čeká generační předávání majetku. Uvidíme, jak jej naši milionáři zvládnou a kolik bohatých rodin se podaří zformovat,“ říká Alena Tkáčová, Provozní a obchodní ředitelka J&T BANKY, se kterou jsme si povídali o hlavních závěrech letošního průzkumu českých a slovenských dolarových milionářů J&T BANKA WEALTH REPORT.

Přečtěte si také

Michal Šnobr: Jak si pejsek s kočičkou dělali ČEZ

Přečtěte si také