Obchodování v Praze ve vyčkávacím módu

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Martin Holman je Equity and Fixed Income Trader J&T banky se zaměřením na obchodování akcií a dluhopisů. Zároveň také vykonává činnost „market makera“ na pražské burze za J&T banku a je odborníkem na psychologii trhu a vyhodnocování ideálních tradingových příležitostí.
Nízké zobchodované objemy potvrzují vyčkávací mód investorů, kteří upínají zrak na středeční zveřejnění inflačních dat ze zámoří s nadějí, že dostanou nějakou nápovědu k dalšímu směru monetární politiky FEDu. ČEZ (+1,14 %) konečně zareagoval na obnovený růst cen elektrické energie, resp. emisních povolenek, který jej v pondělí nechal zcela chladným. Rakouská Erste Group (+0,33 %) se udržela na lokálních maximech, domácí Komerční banka (-0,23 %) i Moneta (+-0,39 %) naopak zakončily den v červeném.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.