Líný start nového týdne

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Martin Holman je Equity and Fixed Income Trader J&T banky se zaměřením na obchodování akcií a dluhopisů. Zároveň také vykonává činnost „market makera“ na pražské burze za J&T banku a je odborníkem na psychologii trhu a vyhodnocování ideálních tradingových příležitostí.Začátek druhého srpnového týdne se zařadil mezi nejméně aktivní seance, čemuž se v polovině letních prázdnin nelze divit.


Začátek druhého srpnového týdne se zařadil mezi nejméně aktivní seance, čemuž se v polovině letních prázdnin nelze divit. Nic na tom nezměnilo ani plánované zítřejší zveřejnění výsledků hospodaření ČEZu (-0,69 %), tj. společnosti s největší tržní kapitalizací na domácí burze. Na světové scéně se stále pohybujeme ve více či méně volatilním rozpětí, kdy na jedné straně trhy sráží jakékoliv nová cla v rámci obchodní války mezi USA a Čínou, a na straně druhé pomáhá končící dobrá výsledková sezóna v zámoří. Nevýrazným obchodováním u nás procházejí i zástupci finančního sektoru, jmenovitě rakouská Erste Group (+0,49 %), Komerční banka (-0,05 %) a beze změny pojišťovna VIG (0,00 %) a Moneta (0,00 %).


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.