Poklidné obchodování před volnem

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Martin Holman je Equity and Fixed Income Trader J&T banky se zaměřením na obchodování akcií a dluhopisů. Zároveň také vykonává činnost „market makera“ na pražské burze za J&T banku a je odborníkem na psychologii trhu a vyhodnocování ideálních tradingových příležitostí.
Před středečním státním svátkem se domácí burza pohybovala v relativně úzkém pásmu. Kvůli prodejům během závěrečné aukce uzavřela nakonec slabší o 0,11 %. Největší denní volatilitu předvedly akcie Avast (-1,61 %), které těsně před koncem seance atakovaly úroveň 94,50 Kč, aby pak v aukci za slabého objemu končily o tři koruny níže. ČEZ (-0,47 %) se opět obchodoval bez výraznější změny, nicméně se může pyšnit slušným objemem. Finanční instituce přidaly shodně kolem tři čtvrtě procenta, jediná Erste Group (-0,18 %) oslabila.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.