Seance s bankami v hlavní roli

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Martin Holman je Equity and Fixed Income Trader J&T banky se zaměřením na obchodování akcií a dluhopisů. Zároveň také vykonává činnost „market makera“ na pražské burze za J&T banku a je odborníkem na psychologii trhu a vyhodnocování ideálních tradingových příležitostí.
Úterní obchodní seanci vévodila Komerční banka (+3,14 %), která reagovala na zvýšení cílové ceny od největšího domácího brokerského domu. Obdobně byla „odměněna“ i rakouská Erste Group (+1,35 %), její růst byl však tlumen zveřejněnými nedávnými prodeji finančního investora ze zámoří na několika německých finančních institucích. Cena ČEZu (-0,37 %) se zase o něco přiblížila úrovni 800 Kč, když padala cena zemní plynu, potažmo elektrické energie.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.