Praze se začátek nového roku zatím vydařil

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Martin Holman je Equity and Fixed Income Trader J&T banky se zaměřením na obchodování akcií a dluhopisů. Zároveň také vykonává činnost „market makera“ na pražské burze za J&T banku a je odborníkem na psychologii trhu a vyhodnocování ideálních tradingových příležitostí.
Optimismus na domácí burze nadále pokračuje, a to i přes skutečnost, že se vyhnula zaváhání globálních trhů během pátečního pozdního odpoledne a večera. Králem několika posledních seancí zůstává Avast (+2,67%) a z nejhoršího se oklepal i ČEZ (+0,87%), který uzavřel na úrovni 520 Kč. Na opačné stránce spektra se ocitla rakouská Erste Group (-0,97%), která reagovala na výprodeje v sektoru finančních institucí v Evropě.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.