Po uklidnění jsou trhy druhý den v zeleném

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Martin Holman je Equity and Fixed Income Trader J&T banky se zaměřením na obchodování akcií a dluhopisů. Zároveň také vykonává činnost „market makera“ na pražské burze za J&T banku a je odborníkem na psychologii trhu a vyhodnocování ideálních tradingových příležitostí.
Pozitivní nálada na trzích pokračovala i během úterní obchodní seance. Vítězem se stal Avast (+4,21 %), který se zdá našel nad úrovní 140 Kč podporu. Dále pak tradičně rostly finanční instituce, tedy Erste Group (+2,54 %), Komerční banka (+2,88 % ), VIG (+1,09 %) i Moneta (+0,94 %). Mezi nemnoha ztrátovými tituly se nakonec ocitl ČEZ (-0,38 %) a také nováček burzy zbrojovka CZG (-1,11 %).


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.