J&T Banka nabízí dluhopisy KKCG

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení
J&T RedakceJ&T Banka nabízí dluhopisy KKCG
#Dluhopisy#Byznys#Trendy

Česká národní banka schválila skupině KKCG dluhopisový program na 5 miliard korun, s možností navýšení až na 10 miliard korun, se splatností 5 let.


Dluhopisy se budou obchodovat na pražské burze a pořídit si je mohou jak firmy a instituce, tak drobní investoři. Vydány budou v průběhu července letošního roku a uvedeny na Burzu cenných papírů v Praze. Hodnota jednoho kusu bude 10 tisíc korun, s fixním kupónem ve výši 7,75 % p.a., který je splatný kvartálně.

Dluhopisový program je koordinován prostřednictvím J&T IB and Capital Markets a.s. J&T Banka získala jako jedna z bank mandát k umístění dluhopisů a začala je nabízet ve čtvrtek 20. června.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.