J&T Banka: Poslední obch. den s perpetuitními certifikáty “J&T Banka 10 % PERP”

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Pavel Ryska pracuje jako senior analytik v Research týmu, který patří do divize finančních trhů. Jádrem jeho práce je analýza hospodaření firem, které mají své akcie či dluhopisy na veřejném trhu, tedy burze.  Dnes se naposledy obchoduje emise korunových perpetuitních certifikátů J&T Banka 10 % PERP (ISIN: CZ0003704249)


Dnes se naposledy obchoduje emise korunových perpetuitních certifikátů s označením J&T Banka 10 % PERP (ISIN: CZ0003704249), ke splacení certifikátů dojde 15. července. Držitelé certifikátů obdrží 100 % nominální hodnoty plus dosud nevyplacený příslušný úrokový výnos.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.