Trigema: Dluhopis 8,75/28 bude předčasně splacen

1-minutové čtení
J&T specialista
sdílení

Pavel Ryska pracuje jako senior analytik v Research týmu, který patří do divize finančních trhů. Jádrem jeho práce je analýza hospodaření firem, které mají své akcie či dluhopisy na veřejném trhu, tedy burze.  



Společnost Trigema Real Estate Finance oznámila, že k datu 10. 12. 2025 předčasně splatí dluhopis 8,75/2028 (ISIN: CZ0003550709) vydaný 20. 6. 2023 v objemu 700 mil. Kč.


Společnost Trigema Real Estate Finance oznámila, že k datu 10. 12. 2025 předčasně splatí dluhopis 8,75/2028 (ISIN: CZ0003550709) vydaný 20. 6. 2023 v objemu 700 mil. Kč. Investorům, kteří budou držiteli dluhopisu k rozhodnému dni 11. 11. 2025, bude vyplacena jistina dluhopisu, naběhlý úrok a mimořádný úrok ve výši 1,5 % nominálu dluhopisu. Posledním obchodním dnem dluhopisu na pražské burze bude 7. listopad 2025.


Upozornění

Uvedené informace představují názor J&T Banka, a.s., který vychází z aktuálně dostupných informací v čase jeho zhotovení k výše uvedenému dni. Uvedené informace nepředstavují nabídku, investiční poradenství, investiční doporučení k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních nástrojů ani analýzu investičních příležitostí. Uvedené prognózy nejsou spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. J&T Banka, a.s., nenese žádnou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. O případné vhodnosti investičních nástrojů se poraďte se svým bankéřem, investičním zprostředkovatelem nebo jeho vázaným zástupcem.