Ostatní produkty a služby | J&T Banka
Navigace

Ostatní produkty a služby

Správa klientského portfolia

Svět investic je naším životem – fascinuje nás, rozvíjí nás, nenechává nás v klidu. Dovolte nám využít naše znalosti a postarat se o dlouhodobé zhodnocení vašeho majetku. Pokud z jakéhokoli důvodu nechcete s investováním začít sami, zařídíme pro vás vše potřebné.

Přednosti individuální správy portfolia:

  • Investiční strategie na míru
  • Přímá spolupráce s manažerem portfolia
  • Možnost nastavení pravidelné renty
  • Investování na transparentním trhu
  • Přehledný měsíční reporting
  • Daňové reporty

Investiční strategie na míru

Na základě detailního rozhovoru o vašich představách a cílech pro vás vytvoříme konkrétní investiční strategii. O vaše investiční portfolio se pak stará zkušený portfolio manažer, který zná pravidla fungování kapitálových trhů, dokáže je správně interpretovat a použít v praxi. Má přístup k aktuálním, přesným a ověřeným informacím z lokálních i světových trhů, díky kterým může včas reagovat na jakékoli události a dosáhnout tak stanoveného cíle. A pokud se vaše investiční cíle změní, upraví vaši investiční strategii.

Minimální objem investice:  10 milionů korun nebo 400 tisíc eur 
Minimální investiční horizont:  jeden rok v závislosti na zvolené investiční strategii 

 

Strukturování majetku

Dobře promyšlená struktura majetku je předpokladem k jeho ochraně a dalšímu růstu.

Navrhneme vám vhodné rozložení aktiv, dohlédneme, aby byly ve vašem portfoliu zastoupeny různé formy majetku i odlišné míry rizika. Díky tomu dokážeme optimalizovat daňovou zátěž a dosáhnout maximální výnosnosti.

Více o nás se dočtete zde: www.jtfo.cz/o-nas

Financování

S námi se dostanete dál. Kde ostatní končí, my začínáme.

Rozumíme vaší touze růst a rozvíjet svůj byznys. Proto umíme vymyslet jedinečná řešení financování, pro která využíváme široké palety našich produktů – projektové financování, překlenovací finanční podporu, syndikovaný úvěr, emise směnek nebo dluhopisů.

Vše začíná dialogem

Představte nám svůj obchodní plán a budoucí představy.

My navrhneme ten nejlepší způsob financování vašeho projektu včetně individuální úrokové míry. Zaměřujeme se na projekty od 100 milionů CZK výš a umíme řešit jakkoli komplikovaná zadání.

Lokální odbornost, mezinárodní působnost

Známe dokonale místní trh a ve svém portfoliu máme mnoho úspěšných mezinárodních projektů. Financujeme projekty z oblasti real estate, energetiky a distribuce, služeb a volného času, průmyslové výroby včetně automotive, finančnictví nebo e-commerce. Jsme pro vás tím pravým partnerem pro rozvoj vašeho podnikání v ČR i v zahraničí.